Půjčovna elektrokoloběžek a čtyřkolek

Nabízíme Vám skvělý zážitek.

Chcete poznávat krásy přírody při jízdě na výkonných elektrokoloběžkách Kentoya Salamander a Rapsody? Je to skvělý způsob, jak vidět zajímavá místa a přitom zažít vzrušující zážitek. 
Projíždku na elektrokoloběžce si určitě užijete. A pokud máte děti máme pro Vás v nabídce i dětské čtyřkolky, samozřejmě také s bateriovým pohonem.

Koloběžky jsou schválené na provoz po pozemních komunikacích. Řídit elektrokoloběžku můžete od 15 let, helma je v tomto případě povinná. Pro ostaní je helma doporučená. Helmu si můžete u nás zapůjčit.

Výlety po okolí

Můžete navštívit zajímavá místa v okolí. Koloběžky mají velký dojezd až 40 km a můžeme Vám zapůjčit i nabíječku. Výlety na některá zajímavá místa si můžete naplánovat zde...

Jedna ekoloběžka uveze i 2 osoby. Můžete si tedy naplánovat výlety jak potřebujete. Jen je třeba počítat s tím, že při větší zátěži je dojezd nižší.

Firemní a společenské akce

Jízda na elektrokoloběžce přitahuje pozornost a baví opravdu každého, objednejte si jej i na Vaši firemní akci - teambuilding, fun & family day, workshop, promotion, sampling, road show... Ekoloběžky poskytují skvělou zábavu a určitě se nebudete nudit.

Pro podobné příležitosti Vám zajistíme i dovoz na místo určení a odvoz zpět.

Skvělý dárek pro rodinu a přátele

Chcete udělat radost svým přátelům a blízkým, darovat jedinečný zážitek? Máte jedinečnou možnost.

Půjčit si můžete tyto stroje - dostupnost ověřte nejlépe telefonicky +420 777 311 077